درباره ما

آشنايی با گروه اتصال بسپار گروه اتصال بسپار در سال 1378 تأسيس شد و توليد لوله و اتصالات پلی پروپيلن و پلی اتيلن را از سال 1379 در شهر صنعتی كاوه آغاز كرد. اتصال بسپار يكی از توليدكنندگان پيشرو در زمينه توليد لوله و اتصالات پليمری در كشور است. فعاليت های ما بر نوآوری، توسعه و توليد اجزای شبكه های آبرسانی بهداشتی پليمری متمركز است. گروه اتصال بسپار دارای اولين واحد تحقيق و توسعه در صنعت لوله و اتصالات پلی پروپيلن و پلی اتيلن است. سرمايه گذاری فراوان و پيوسته شركت بر روی تحقيق و توسعه، خلق محصولات جديد منطبق با نياز مصرف كنندگان را تضمين می كند. اين گروه در حال حاضر با استفاده از فناوری های روز دنيا و با طراحی و توليد محصولاتی باكيفيت، خود را به عنوان يكی از بزرگ ترين و قابل اعتمادترين واحدهای توليدی كشور مطرح كرده است. مهم ترين هدف همه اين تلاش ها، جلب رضايت و آسايش مصرف كنندگان و برآورده كردن نيازهای به سرعت در حال تغيير آنها است.

چشم انداز شرکت ساوه صنعت بسپار
چشم انداز ما به آینده رسیدن به جایگاه یکی از سه تولید کننده اول سیستم های لوله کشی در ایران است. دستیابی به این چشم انداز، با تنوع بخشیدن به محصولات و خدمات و همچنین استفاده حداکثر ظرفیت تولید و پای بندی به ماموریت شرکت میسر می شود. دلیل ما برای انتخاب این چشم انداز این است که تصور می کنیم در آینده تعداد معدودی تولید کننده بیشترین سهم از بازار را داشته و بر بازار مسلط خواهند بود و با کاهش قیمت از طریق کاهش هزینه ها، تولید کننده های کوچک را از میدان خارج خواهند نمود. بنابراین این چشم انداز برای ما یک اصل وارزش کلیدی و یک ضرورت است نه یک انتخاب و ما معتقدیم یا باید حذف شویم یا باید یکی از سه برند بزرگ تر بازار شویم تا بمانیم.

 ماموریت

رفع نیاز مشتریان به جابه جایی و انتقال آب در پروژه های ساختمانی آنها از طریق تامین و عرضه سیستم های لوله کشی با کیفیت.
کیفیت مشخصه اصلی کار ماست و تلاش می کنیم هر کالا، سیستم یا خدمات را با کیفیتی متمایز به مشتریان خود ارائه دهیم ، زیرا معتقدیم کیفیت شرط ماندگاریست....
 
 
 
about-us2